Rychle a zběsile

Podle Evropského statistického úřadu pokrývají lesy 34% plochy České republiky. To je 26 814 km².  Lehký nadprůměr v evropských zemích, ale zatraceně velký prostor pro trénink a závody. Neznám lepší způsob zábavy po práci než klidnou procházku lesem, výběr vhodného místa a pak podobný zážitek a adrenalin, jaký prožíval možná jen Obi-Wan Kenobi nebo Giancarlo Fisichella v dobách své největší slávy.
Blackout se zatím drží velmi dobře. Z volných luk a fotbalových hřišť jsme se přesunuli do lesa a začínáme trénovat na nějaké to soupeření. Nehod bylo za ty tři měsíce nespočet, ale rám na sobě nemá prakticky ani škrábanec. Aktuálně nejvíc trpí anténa od video vysílače. Začínám uvažovat o přechodu na nestabilizovaný režim, poslední dobou se se mnou stabilizace spíše pere, než aby byla k užitku.
Mimochodem, stiborovi.cz jsou světoví! Minulý měsíc se nám rapidně zvýšila návštěvnost ze Slovenska. Chvíli jsem pátral a zdá se, že si nás všimli kolegové na serveru rcportal.sk, kde se nám dostalo velmi pozitivního hodnocení. Děkujeme a zdravíme na Slovensko!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>